Основні переваги міжкімнатних пластикових дверей

vybor

Основні переваги міжкімнатних пластикових дверей

Ремонт у квартирі чи будинку – сьогодні це досить дороге задоволення, тому багато людей, які планують оновити своє житло, намагаються заощадити хоч на чомусь. І нерідко цим «чимось» є міжкімнатні двері.

Дійсно, навіщо купувати дорогі дверні полотна, фурнітуру, якщо можна обмежити свій бюджет скромними варіантами, які практично не «б’ють» по і так порожній кишені? Якщо вільних коштів не має, то купувати елітні міжкімнатні двері не варто, але і зупиняти свій вибір на дешевих моделях не варто. Занадто бюджетні двері, як правило, відрізняються просто нікуди не придатною якістю та іншими неприємними особливостями.

Ще зовсім недавно пластикові двері вважалися виключно офісним атрибутом, але з часом їх застосування в якості міжкімнатних дверей стає все більш популярним. Пластикові міжкімнатні двері виконують у вигляді звичайних полотен, тому вони абсолютно не схожі на офісні – з доводчиками і замками. Кольорові та яскраві пластикові міжкімнатні двері привносять якусь родзинку в будь-який інтер’єр, підкреслюючи незвичайність рішень.

Але про все по порядку. Давайте розглянемо найважливіші переваги міжкімнатних пластикових дверей.

Переваги сендвічпанелей для металопластикових дверей

Виготовлення металопластикових дверей втричі трудомісткий процес, ніж виготовлення металопластикових вікон, оскільки, щоб виготовити справді якісні та привабливі двері вхідної групи, необхідно

виконати енну кількість операцій з гнуття профілю, імпосту, штапиків та виготовлення різних за розмірами і формами склопакетів, потім необхідно все це підігнати та змонтувати в один виріб, що забере немало часу навіть у дуже кваліфікованих працівників. Але не зважаючи на такий обсяг робіт, компанія виготовляє сендвіч-панелі з твердих ПВХ-листів німецького виробництва, пінополіуретану екструдованого і вирізняє такі переваги продукції:

1. Легкість готової дверної сендвіч панелі (від 12 кг), що зменшує навантаження на завіси, та дозволяє ставити не 3 завіси, як у варіанті дверей зі склопакетом, а дві, причому провисання дверей з часом неможливе, а час експлуатації триваліший.

2. Термоізоляція на порядок краща, ніж у склопакета, оскільки застосування екструдованого пінополіуретану, що є  одним з кращих теплоізоляторів, за рахунок високої щільності, гарантує непромерзання дверей навіть при екстремальних температурах до -40°С та і коефіцієнт звукопоглинання при сертифікаційних випробуваннях довів беззаперечні переваги «сендвічів» (чи декоративних термопанелей, як дехто їх називає).

3. Швидкість монтажу, який забирає не більше 10 хвилин, його можна здійснити як на виробництві, так і безпосередньо на об’єкті перед монтажем металопластикових дверей.

4. Сендвіч-панелі прості у догляді, екологічні, пожежобезпечні (ПВХ важкозаймистий, самозгасаючий матеріал), стійкі до всіх атмосферних явищ і не пропускають ультрафіолетового проміння, схвалені санітарно-епідеміологічними висновками та пройшли випробування щодо вогнестійкості.

5. Відмінні шумоізоляція та теплоізоляція.

6. Гармонійне поєднання. Товщина сендвіч-панелі може бути 24 мм або 32 мм, що своєю чергою пасує для батьох відомих профільних систем ПВХ та алюмінію.

7. Широкий модельний ряд, різноманітні декори та запропонований вибір скла чи вітражів у двокамерному склопакеті дозволяють підібрати дверну панель у будь-якому стилі, на будь-який смак.

8. Термін виробництва сендвіч-панелей – 5 робочих днів, що дозволяє вчасно виконувати  у стислі терміни навіть масштабні замовлення та задовольнити естетичні вимоги замовників.

9. Висока якість виконання та багаторівневий контроль якості, у поєднанні з помірними цінами, залишають сендвіч-панелі поза конкуренцією, при виборі металопластикових дверей.